Monitoring serverů a pracovních stanic

Hlavní specializace naší společnosti, online sledujeme klíčové systémy pomocí našeho interního systému. Odhalíme 119 nejběžnějších závad počínaje závadou na internetovém připojení, poškozeném disku či pole RAID po jednotlivé služby každého serveru nebo pracovní stanice. Náš systém je v neustálém vývoji, přizpůsobujeme se přáním a požadavkům zákazníků.


Pomáháme řadě firem zabývající se outsourcingem správy IT dohledem nad systémy jejich zákazníků, mohou tak směřovat své síly podle priorit jednotlivých problémů. Lze tak předejít nemalým kolapsům klíčových systémů, které můžou vést až ke ztrátě zákazníků.

Správa sítí a informačních technologií

Za použití našich monitorovacích systémů i jiných nejmodernějších technologií poskytujeme převážně malým a středním firmám kvalitní a hlavně rychlou správu sítě. Nejsme dinosauři, kteří se jako klíště drží starých osvědčených systémů, inovujeme, vzděláváme se, rosteme, ale neděláme z našich klientů pokusné laboratoře.

Vzdálená pomoc tzv. helpdesk je u nás samozřejmostí, nečekejte na výjezd technika, volný technik Vám pomůže odstranit většinu problému ihned přístupem do počítače „na dálku“ nebo jen krátkou radou po telefonu.

Kontaktujte nás, v případě vážného zájmu Vám ukážeme, jak funguje kvalitní uživatelská podpora, pokud nebudete s našimi službami spokojeni, nezasloužíme si Vaši odměnu.

Záruční a pozáruční opravy výpočetní techniky

Poskytujeme plný záruční a pozáruční servis těchto značek:

AG Neovo, ABC Data, APC, Aplle, Brother, Canon, Fujitsu – Siemens, IBM, Lynx, Prestigio, Samsung, Tally, Xerox-Miniboxy.


Pozáručně opravíme prakticky jakýkoliv notebook, pevný počítač, server nebo tiskárnu.
Zajistíme svoz přímo od Vašich dveří k nám do servisu a zpět!

Renovovaný a alternativní spotřební materiál do tiskáren

Renovujeme náplně do 90% tiskáren všech značek, uspořit lze 40-60% oproti originálním náplním při zachováni kvality, naleznete u nás i alternativní náplně do tiskáren. Nabízíme pouze kvalitní výrobky osvědčených výrobců, oprávněnou reklamaci řešíme vždy výměnou zboží. Pro objednání lze využít náš eshop „URL“, veškeré zboží v eshopu je při objednávce do 16:00 vždy druhý den u Vás!


Pro poptávku můžete využít našeho kontaktního formuláře.


Zobrazit/Skrýt formulář

Platební automaty, terminály, kasy

Rádi by jste do Vaší firmy nebo instituce víceúčelový samoobslužný platební automat na mince a bankovky propojitelný s Vaším účetním programem? Kontaktujte nás.

Zajišťujeme platební terminály a kasy pro obchody.